EStrongs File Explorer

EStrongs File Explorer

Lokalny i zdalny menadżer plików dla Android

Darmowy EStrongs File Explorer to menadżer plików dla Android, z dużą ilością przydatnych funkcji. Doskonale nadaje się się do zarządzania plikami w pamieci telefonu oraz na zdalnych zerwerach.. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Podgląd drzewa katalagów
 • Zarządzanie plikami
 • Wykonuje kopie bezpieczeństwa
 • Współpracuje z sieciami LAN i serwerami FTP

Wady

 • Nie wykryto

Niezbędny
10

Darmowy EStrongs File Explorer to menadżer plików dla Android, z dużą ilością przydatnych funkcji. Doskonale nadaje się się do zarządzania plikami w pamieci telefonu oraz na zdalnych zerwerach..

W EStrongs File Explorer możesz podejrzeć strukturę drzewa katalogów w pamięci telefonu oraz przeglądać zawartość karty pamięci. Możesz zaznaczać pliki i przeprowadzać standardowe operacje, takie jak kopiowanie, usuwanie, przenoszenie oraz szukanie plików. Dodatkową opcją jest możliwość utworzenia kopii zapasowej plików lub programów.

Funkcje zdalnego dostępu EStrongs File Explorer są bardzo ciekawe. Możesz skonfigurować lokalną sieć, aby współdzielić pliki oraz korzystać z serwerów FTP, by pobierać i wysyłać pliki bezpośrednio z telefonu z Android.

Darmowy EStrongs File Explorer to bardzo dobry menadżer plików dla Android. Pozwala zarządzać plikami lokalnie oraz zdalnie ,a lista wszystkich funkcji jest bardzo długa.

EStrongs File Explorer

Download

EStrongs File Explorer

Opinie użytkowników o EStrongs File Explorer

 • Robert Wojno PL

  według Robert Wojno PL

  "Odpowiedź: Instalacja"

  @Jelcyn\nNajprościej otworzyć niniejszą recenzję bezpośrednio na telefonie i wtedy link download przekieruje Cię do A...   Więcej.

 • Jelcyn

  według Jelcyn

  "Pytanie"

  Witam mam pytanie ja kto zainstalowac na telefonie xp 10mii pro?? prosze o jasny opis lub wskazówki bo jestem ciemny ...   Więcej.

 • Robert Wojno PL

  według Robert Wojno PL

  "Instalacja EStrongs File Explorer"

  Teoretycznie, aby zainstalować EStrongs File Explorer należy przenieść paczkę apk na kartę pamięci telefonu (może być...   Więcej.

 • Piotrek199109

  według Piotrek199109

  "pytanie "

  Witam mam pytanie ja kto zainstalowac na telefonie SE Xperia X8 ? poprostu wrocic czy jak ? czy bezposrednio do folde...   Więcej.